כמה עולה לתקן שטיח

כמה עולה לתקן שטיח – במה זה תלוי?

גם אם יש ברשותכם שטיח איכותי מאוד, עם כל שטיח מגיע השלב שבו הוא כבר קצת מאבד מהיופי שלו. משהו בצורה קצת משתנה, התפרים נפרמים, הסיבים יוצאים ממקומם ולפעמים הפגמים הללו יוצרים פגיעה ממשית ומשמעותית בנראות של השטיח. המזל הוא שיש חברות מקצועיות כמו “בר ניקוי” שיודעות בדיוק מה צריך לעשות כדי להחזיר את השטיח שלכם לימי הזוהר שלו. פנייה לחברה היא הצעד הראשון להבין כמה עולה לתקן שטיח, אילו תיקונים ניתן לבצע ועוד – בדרך להחזיר עטרה ליושנה ולהשיב לשטיח שלכם את יופיו.

מה אפשר לתקן?

אם השטיח שלכם כבר לא נראה כמו פעם – משהו נקרע, נפרם, דהה וכד’ – סביר להניח שחשבתם להחליף אותו. יחד עם זאת, אם זה שטיח בעל ערך סנטימנטלי או כספי רב, כנראה שלהחליף אותו זה ממש לא פשוט. כך אתם מוצאים את עצמכם דוחים את הקץ, ומשאירים את השטיח הישן בחדר השינה או בסלון כל עוד אפשר. חשוב לדעת שבין שימוש בשטיח שנמצא במצב לא טוב להשלכתו לאשפה, יש גם אמצע. היום, הרבה אנשים בוחרים פשוט לפנות לשירות מקצועי של תיקון שטיחים על מנת לתקן את השטיח הישן ולהביא אותו למצב סביר ולמעלה מזה.

אצלנו תוכלו למצוא גם את השרותים הבאים:

כמה עולה לתקן שטיח
כמה עולה לתקן שטיח

אז אילו סוגי תיקונים ניתן לבצע בשטיחים? הנה כמה מהתיקונים הנפוצים ביותר:

  • תיקון צבע – באופן טבעי, צבעם של שטיחים דוהה עם הזמן. במקרים רבים אנשים מניחים את השטחים שלהם בחדרים מוארים שאור השמש חודר אליהם, מה שמאיץ את התהליך אף יותר. אולם אין מה לחשוש – תיקוני צבע בשטיחים הם נפוצים מאוד ואפשריים בהחלט.
  • תיקון קרעים – בשטיחים מסוימים עשויים להופיע עם הזמן קרעים, לדוגמה ברצועת הבד שמקיפה את השטיח, בחלק התחתון וכד’. גם את הקרעים הללו יכולים אנשי מקצוע לתקן בשיטות מקצועיות.
  • תיקון פרנזים – פרנזים, הגדילים שמקיפים את קווי המתאר של חלק מהשטיחים, הם אחד הדברים שמקנים לשטיחים מראה יוקרתי ועדין. כתוצאה מכך, כשהם נקרעים, נפרמים, נעשים דלילים יותר וכד’ – הדבר משפיע מאוד על המראה של השטיח. לכן, תיקון פרנזים יכול להשפיע מאוד על המראה של כל השטיח.

כמה עולה לתקן שטיח וממה מושפע המחיר?

אם אתם שואלים את עצמכם כמה עולה לתקן שטיח חשוב לדעת שקיים טווח רחב של מחירים לביצוע תיקונים בשטיח. מחיר התיקון מושפע בדרך כלל מכמה מרכיבים משמעותיים – מה התיקון הנדרש (לדוגמה תיקון צבע או תיקון פרנזים), מהי חומרת המצב וכמובן, גם גודל השטיח כאשר מדובר בתיקונים שצריך לבצע בשטיח כולו.

בחברת “בר ניקוי” תוכלו למצוא שירות של תיקון שטיחים שמבוצע על ידי אנשי מקצוע מומחים ומנוסים בתחום. שלל ההמלצות שמופיעות באתר מוכיחות באופן חד משמעי שאם אתם מחפשים חברה מקצועית, אמינה והוגנת – זו ללא ספק הכתובת.

לפני ואחרי

מעוניינים בחידוש וניקוי השטיח שלכם?
צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם