כמה עולה ניקוי שטיח

כמה עולה ניקוי שטיח – כל הפרמטרים

אם יש ברשותכם שטיח שחשוב לכם לשמור עליו, אין ספק שהדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות ניקוי יסודי ועמוק. ניקוי כזה, עושים רק אצל אנשי מקצוע – כמו המומחים של “בר ניקוי וריפוד” שצברו ניסיון של שנים בתחום ויודעים להתאים לשטיח שלכם בדיוק את שיטת הניקוי שמתאימה לו, כדי להחזיר אליכם אותו זוהר ממש כאילו היה חדש מהחנות.

אצלנו תוכלו למצוא גם את השרותים הבאים:

ניקוי שטיחים – כל שטיח והשיטה שלו

כמה עולה ניקוי שטיח
כמה עולה ניקוי שטיח

מעטים הבתים שאין בהם שטיחים. שטיחים הם דרך מצוינת להכניס לבית צבע ועניין מבחינה עיצובית ובעיקר, לתרום לאווירה חמה ומשפחתית. יחד עם זאת, ניתן למצוא בבתים שונים מגוון רחב של סוגי שטיחים. השאלה כמה עולה ניקוי שטיח מושפעת במידה רבה מסוג השטיח, מכיוון שכל שטיח מצריך ניקוי בשיטה שונה בעלות משתנה. לפניכם כמה דוגמאות של שטיחים שניתן לנקות באופן מקצועי:

  • שטיחים מקיר לקיר – שטיחים מקיר לקיר מהווים כבר שנים סמל לעיצוב יוקרתי, שעדיין משרה חמימות נעימה. עם זאת, תהליך הניקוי שלהם לא פשוט בכלל. שטיחים מקיר לקיר יכולים לנקות לעומק רק אנשי מקצוע, מכיוון שלא ניתן לייבש אותם בצורה טובה בלי מכשור מתאים. היתרון המובהק של ניקוי שטיחים מקיר לקיר, הוא שהתהליך תמיד מתבצע בבית כמובן, כך שמדובר בעניין של מספר שעות בלבד.
  • שטיח פרסי – השטיחים הפרסיים מפורסמים בכל העולם בשל האיכות הגבוהה שלהם – ועלותם גבוהה במיוחד בהתאם. שטיחים פרסיים מקוריים נעשים בעבודת יד ועל גביהם מופיעות דוגמאות מיוחדות. ניקוי של שטיח פרסי חייב להיעשות על ידי אנשי מקצוע מיומנים, שכן טעות קטנה עלולה לגרום נזק בלתי הפיך, שתהיה לו הן משמעות אסתטית והן השפעה על ערכו הכספי של השטיח. לכן כשמדובר בשטיחים כאלה – לא מתפשרים ומבצעים ניקוי רק אצל הטובים ביותר.

כמובן שיש עוד סוגים רבים של שטיחים – שטיחי שאגי, שטיחים אפגניים, שטיחי משי, שטיחים סיניים וכו’. כל אחד מהם מצריך ניקוי בשיטה ייחודית המותאמת עבורו.

כמה עולה ניקוי שטיח – שיקולים נוספים

מלבד סוג השטיח, יש פרמטרים נוספים שעשויים להשפיע על התשובה לשאלה כמה עולה ניקוי שטיח. אחד מהם הוא גודל השטיח. ניקוי של שטיח קטן יהיה זול משמעותית מניקוי של שטיח גדול, מהסיבה הפשוטה שהוא לוקח פחות זמן, מצריך פחות מאמצים בייבוש וכו’. כמו כן, היבט נוסף שיכול להשפיע על עלות הניקוי הוא המקום בו מתבצע הניקוי. במקרים מסוימים, הניקוי יתבצע בבית הלקוח, ואילו באחרים, יעדיפו המומחים לבצע את הניקוי והייבוש במפעל. גם לכך עשויה להיות השפעה על המחיר.

אחת לשנה, מגיע לשטיחים שלכם לקבל ניקוי עמוק. אם אתם רוצים להחזיר להם את החיוניות שאבדה עם השנים, התחילו בטלפון אחד לחברת “בר ניקוי וריפוד” ומשם מומחי החברה כבר יידעו בדיוק מה לעשות.

לפני ואחרי

מעוניינים בחידוש וניקוי השטיח שלכם?
צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם