ניקוי יבש לשטיחים

ניקוי יבש לשטיחים
ניקוי יבש לשטיחים

מתי עושים ניקוי יבש לשטיחים

לא ניקיתם את השטיח שלכם באופן מקצועי כבר שנים? גם אם הוא נראה נקי, כנראה שהוא ממש לא. בדיוק על מנת לתת מענה למצבים כאלה, חברת בר ניקוי וריפוד מספקת כבר שנים רבות שירות מקצועי של ניקוי שטיחים, תיקון שטיחים לרבות ניקוי יבש לשטיחים.

למה בכלל לנקות שטיחים?

השטיח שלכם כבר לא נראה במיטבו? נוצר כתם שאתם פשוט לא מצליחים להסיר? אולי הוא נראה נקי, אבל לא משנה כמה אתם שואבים, בכל זאת יוצאת ממנו עננת אבק קטנה כשאתם חובטים בו בטעות? אם אתם רוצים לשמור על השטיח שלכם, כנראה שהגיע הזמן להזמין ניקוי מקצועי. פעם, זה היה מובן מאליו, אבל היום הרבה אנשים מעדיפים, כשהמצב קצת מחמיר, פשוט לרכוש שטיח חדש ולוותר על הישן. אז למה בכל זאת לא כדאי למהר להחליף, ועדיף לפעמים לנקות את השטיח הישן שלכם?

  • כי זה חסכוני – אם יש ברשותכם שטיח יקר, עבודת יד למשל, יהיה יקר מאוד להחליף אותו בשטיח אחר. במקרים כאלה, כדאי לעשות מאמצים לנקות את השטיח היטב ואפילו לבצע תיקונים במקרה הצורך. בדרך כלל, זה יהיה זול בהרבה לעומת החלופה של רכישת שטיח חדש באותה איכות.
  • כי זה אקולוגי – אמנם היום אנחנו יכולים למצוא מוצרים רבים, לרבות שטיחים, בגרסאות נוחות לכל כיס, אולם לייצור ההמוני והזול יש השלכות הרות אסון על העולם שאנחנו חיים בו. אנו רואים יותר ויותר אנשים שמבינים שכדאי לנקות ולתקן את הישן, על מנת להימנע מרכישת פריט חדש ומהתרומה השלילית למערכת האקולוגית.
  • כי יש רק אחד כזה – בסופו של דבר, עם כל הכבוד למניעים הכלכליים או הסביבתיים, לפעמים אנחנו פשוט לא רוצים להחליף שטיח אהוב. כזה שהולך איתנו כבר שנים, שאולי אפילו גדלנו איתו, כזה שקיבלנו במתנה או בירושה וטומן בחובו לא מעט ערך סנטימנטלי. במקרים כאלה, נעשה הכל על מנת לנקות את השטיח ולהשיב לו את הזוהר שאפיין אותו לאורך השנים.

תמצאו אצלנו גם את השירותים הבאים:

מתי עושים ניקוי יבש לשטיחים

יש דרכים רבות לנקות שטיחים, ואחת מהן היא על ידי ניקוי יבש. במקרים רבים, אין בעיה לנקות את השטיח כשהוא רטוב והייבוש לאחר מכן מחזיר אותו למצב מושלם. יחד עם זאת, יש שטיחים שרק על ידי ניקוי יבש לשטיחים ניתן לנקות אותם, לשמור עליהם ולמנוע נזקים שעלולים להתרחש במהלך תהליך הניקוי. לדוגמה, כאשר מדובר בשטיחים עבודת יד אשר עשויים מבד עדין כמו משי, חשוב לנקות אותם בעדינות ובזהירות רבה שניתן להשיג רק באמצעות ניקוי יבש.

אנשי המקצוע האיכותיים של בר ניקוי וריפוד ללא ספק יוכלו להגיד לכם בדיוק כיצד כדאי לנקות את השטיח שלכם, על מנת לשמור עליו במצב מיטבי. היום, כבר אין סיבה להחליף את השטיח שלכם – הזמינו ניקוי מקצועי והעניקו לו חיים חדשים.

לפני ואחרי

מעוניינים בחידוש וניקוי השטיח שלכם?
צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם