ניקוי כתמים מספת בד

ניקוי כתמים מספת בד
ניקוי כתמים מספת בד

ניקוי כתמים מספת בד – למה כדאי לפנות לחברת ניקוי

מחפשים חברת ניקוי מקצועית שתעזור לכם להיפטר אחת ולתמיד מהכתמים שהופיעו על הספה שלכם? חברת “בר ניקוי וריפוד” מעניקה מגוון שירותים, ובהם גם ניקוי כתמים מספת בד ברמה הכי גבוהה ויסודית שאפשר. אז למה אתם מחכים? הגיע הזמן שתנקו את הספה שלכם כמו שצריך, ותעניקו לה חיים חדשים.

האם כדאי לנקות לבד?

ספות תמיד מתלכלכות, זו עובדה קיימת. בסופו של דבר, מדובר ברהיט שימושי במיוחד שמוצב בדרך כלל באזור בבית שיש סביבו הרבה פעילות – אכילה, שתייה, משחק של ילדים וכד’. גם אם משתדלים מאוד, קשה למנוע מהספה להתלכלך, ובמוקדם או במאוחר גם על הספה שלכם הזמן כנראה יראה את אותותיו, והכתמים יתחילו להופיע. כשאנשים רואים שמופיעים כתמים על הספה שלהם, הרבה פעמים הם יוצאים מנקודת הנחה שהם יכולים לטפל בזה לבד, מה שמוביל אותם להיכנס לגוגל ולהתחיל לחפש פתרונות יצירתיים שיסייעו להם להבריק את הספה מחדש. חשוב לדעת שבמקרים רבים, הדבר עלול להתגלות כטעות חמורה.

שירותים נוספים שאנחנו מספקים:

ניקוי כתמים מספת בד – רק באופן מקצועי

כשמדברים על ניקוי כתמים מספת בד, כמות הטעויות שאתם יכולים לעשות בניקוי ביתי תמים היא אינסופית. יש כל כך הרבה סוגים של בדים והבדלים דקים בין הסוגים שאדם מן השורה לא מכיר – כך שהסיכוי שתנסו לנקות את הספה בצורה שאינה מדויקת לה, הוא גבוה מאוד. יתרה מכך, באינטרנט יש אין ספור המלצות על שיטות לנקות ספות, שחלקן עשויות לגרום נזקים של ממש לספה שלכם. ספה אינה רהיט זול שפשוט להחליף ולכן אם אתם רוצים לנקות אותה, חשוב לבחור בניקוי מקצועי שמתבצע על ידי מומחים שיודעים בדיוק כיצד לשמור על הספה שלכם, וחשוב מכך – בדיוק ממה להמנע.

סיבה נוספת לכך שכדאי להזמין ניקוי מקצועי לספות היא שבניקוי עצמאי, אתם יכולים לנקות רק את האזורים החיצוניים של הספה, כלומר בעיקר את בד הריפוד. חשוב לדעת שגם באזורים העמוקים יותר של הספה מצטברים אבק, לכלוך, רטיבות וכד’, שאותם ניתן לנקות אך ורק בניקוי מקצועי, עמוק ויסודי. לכן מעבר לתחזוקה השוטפת, כדאי להזמין ניקוי ספות מקצועי לפחות אחת לשנה.

ובכל זאת? טיפים לתחזוקה יומיומית

כמובן שלמרות החשיבות הגבוהה של ניקוי ספות מקצועי, יש פעולות מסוימות שאתם יכולים לעשות בשגרה על מנת לשמור על הספה במצב הטוב ביותר האפשרי. ראשית, כדאי לשאוב את הספה באמצעות שואב אבק ומברשת מיוחדת לשאיבת ספות לפחות אחת לשבוע. כמו כן, אם אתם חוששים שעשוי להיווצר כתם קבוע כתוצאה מנזילה של חומר מסוים על הספה, כדאי לנקות את החומר בהקדם האפשרי על מנת למנוע ממנו להתקבע. לפני שימוש בחומר ניקוי מסוים, כביסה וכד’, חשוב לוודא שאתם יודעים מה הסוג של בד הריפוד ומהן הנחיות היצרן.

אז למה אתם מחכים? אם חשוב לכם לשמור על הספה שלכם במצב מצוין לאורך זמן, “בר ניקוי וריפוד” הם ללא ספק החברה שתעזור לכם לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.

תמונות

WhatsApp Image 2020-07-07 at 15.14.13
ניקוי כתמים מספת בד

מעוניינים בחידוש וניקוי השטיח שלכם?
צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם