ניקוי ספות עור לבן

ניקוי ספות עור לבן – 3 טעויות שלא ידעתם שאתם עושים

אם חשבתם שניקוי ספות עור זו משימה לא פשוטה, ניקוי ספות עור לבן זו מלאכה מורכבת אפילו יותר – שכדאי להשאיר רק למומחים. אם גם לכם יש בבית ספות עור שכבר מזמן איבדו את החיוניות שלהן, כדאי להרים טלפון עכשיו לחברת “בר ניקוי וריפוד” שפיתחה לאורך השנים מומחיות בתחום ויודעת בדיוק איך להשיב את החיות לספות האהובות שלכם.

אבל כמובן שניקוי מקצועי, גם אם מבצעים אותו אחת למספר חודשים, הוא לא מספיק. אם יש בביתכם ספות עור חשוב לדאוג לתחזוקה נכונה שהיא חלק מהשגרה ומתבצעת בקביעות על מנת לשמור עליהן במצב הטוב ביותר האפשרי. יחד עם זאת, בניסיון לשמור על הספות ולנקות אותן כמו שצריך, לעתים קרובות אנשים מבצעים כל מיני טעויות שהם בכלל לא יודעים שלא כדאי לעשות אותן. בשביל זה אנחנו כאן. ריכזנו עבורכם שלוש מהשגיאות הכי משמעותיות שאנשים עושים כשהם מנקים את ספות העור שלהם.

ניקוי ספות עור לבן באמצעות חומרים ביתיים

כולנו היינו שם. נשפך על הספה קצת מיץ פטל של הילדים או בירה של שישי בערב, ומה אנחנו עושים? נכנסים מיד לגוגל ומחפשים כל מיני תרופות סבתא ברקיחה ביתית שאנחנו יכולים להכין מהר, על מנת להשיב את הספה למוטב. מה שאנחנו לא יודעים זה שמדובר בטעות משמעותית, במיוחד אם אנחנו לא בודקים את התגובה של ריפוד העור לתמיסה באזור נסתר לפני שאנחנו מניחים אותה ישירות על הכתם. חומר אחד לא במקום, ואתם יכולים לגרום לספה נזק רציני, בלתי הפיך או כזה שיהיה לא פשוט (וגם יקר) לתקן. רוצים לנקות את הספה שלכם? השתמשו רק בחומרים ייעודיים, בלי רעיונות יצירתיים.

שירותים נוספים שאנחנו מספקים:

ניקוי ספות עור לבן
ניקוי ספות עור לבן

מים וסבון – זה לא תמיד מתאים

טעות נפוצה נוספת היא להשתמש במים וסבון על מנת לנקות את ספת העור. מומחים רבים ממליצים להשתמש במטלית לחה הספוגה במים עם מעט סבון על מנת לנקות את הספה, אולם אם העור שממנו עשוי ריפוד הספה שלכם אינו איכותי מספיק – זו יכולה להיות טעות גדולה שתוביל למריחת צבע ולפגיעה במצב של הספה. לפני שאתם מנסים לנקות את הספה שלכם באמצעות מים וסבון, חשוב שתנסו קודם כל לעשות זאת באזור נסתר, שאם יינזק, לא ייפגם המראה הכללי של הספה. בעיקר כשמדברים על ניקוי ספות עור לבן, חשוב להקפיד על כך, שכן חלק מהיופי שלהן הוא המראה האחיד והיוקרתי שלהן.

הקפידו על הרכות

לעתים קרובות כשאנשים רואים כתם בולט, הם נלחצים ורוצים להוריד אותו כמה שיותר מהר. במקרים כאלה, הם יכולים לקחת לידיהם את המוצר הכי קשיח שנמצא בסביבה כדי לנקות אותה באגרסיביות. כשזה מגיע לספות עור, זו טעות מרה! מוצרים כמו ספוג הפלא או סקוטצ’ים יכולים לפגוע מאוד במרקם של העור ולכן חשוב להשתמש תמיד רק במטליות רכות.

כדי לשמור על הספות שלכם במצב מצוין, ניקוי ספות מקצועי עושים רק בחברת “בר ניקוי וריפוד” – כי על מקצועיות, אמינות וניסיון לא מתפשרים.

תמונות

WhatsApp Image 2020-07-07 at 15.14.13
ניקוי כתמים מספת בד

מעוניינים בחידוש וניקוי השטיח שלכם?
צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם