ניקוי שטיחים מקצועי

ניקוי שטיחים מקצועי
ניקוי שטיחים מקצועי

ניקוי שטיחים מקצועי כבר הזמנתם?

אם זו הפעם הראשונה שאתם שומעים על הנושא של ניקוי שטיחים מקצועי, כנראה שהשטיח שלכם צריך ניקוי יסודי בהקדם. וכשאתם מגיעים למצב הזה, חברת “בר ניקוי” היא ללא ספק הכתובת. החברה מעניקה כבר שנים שירות של ניקוי שטיחים ברמה הכי גבוהה ויסודית, ותוך טיפול אחד היא מחזירה לשטיח שלכם את החיוניות שאבדה לו.

ניקוי שטיחים מקצועי? למה אי אפשר לבד?

אתם בטח שואלים את עצמכם – למה אי אפשר לנקות את השטיחים שלכם לבד? אתם מקפידים לשאוב את השטיחים מדי שבוע, וכשמופיע כתם אתם מטפלים בו מיד, אז למה כדאי לפנות לאנשי מקצוע? יש כמה סיבות מרכזיות לכך שניקוי שטיחים יסודי יכולה לבצע רק חברה שמתמחה בתחום.

ראשית, מכיוון שיש מצבים מסוימים בהם לא ניתן לנקות את השטיח בניקוי ביתי ועדיין לשמור עליו במצב טוב. לדוגמה, אם יש ברשותכם שטיח יקר ועדין במיוחד, לדוגמה בעבודת יד, פעולה אחת לא במקום יכולה לגרום לו נזק משמעותי שיהיה מאוד מורכב ומאוד יקר לתקן. כמו כן, במרבית הבתים אין אפשרות טובה מספיק לייבש את השטיח, כך שהשטיח עלול להישאר רטוב זמן רב לאחר הניסיון הביתי לנקות אותו. במצב כזה, אתם פוגעים בשטיח. לכן חשוב לפנות לאנשי מקצוע אשר יוכלו לייבש את השטיח כמו שצריך על ידי מכשור מתקדם, בביתכם או במפעל.

סיבה נוספת להזמין ניקוי שטיחים מקצועי היא שדרוש ציוד ספציפי על מנת לנקות את השטיח באופן יסודי, ואת הציוד הזה ניתן למצוא רק אצל אנשי מקצוע. בניקוי ביתי, אתם יכולים אולי להסיר את האבק והלכלוך מהשכבות העליונות של השטיח, אולם לא תוכלו להגיע לשכבות התחתונות שלו. את זה עושות רק חברות שמתמחות בתחום וזה מה שעושה את כל ההבדל.

שירותים נוספים שלנו:

מתי כדאי להזמין ניקוי שטיחים

אז מתי כדאי להזמין ניקוי שטיחים? בכל זאת, שירות מקצועי לא מזמינים בכל שבוע. ובכן, יש כמה מצבים שבהם כדאי לפנות לניקוי שטיחים מקצועי.

  • כשהשטיח מלוכלך – כמובן שהמצב הראשון שבו מומלץ לפנות לניקוי מקצועי הוא כשהשטיח פשוט מלוכלך. כשנוצר כתם שאתם לא מצליחים להתמודד איתו, כשחומר מלכלך חדר לתוך השטיח לפני שהספקתם לנקות אותו בצורה טובה – במקרים האלו, ניקוי מקצועי יוכל להציל לכם את השטיח.
  • כשאין אפשרות לייבש –אם אתם יודעים איך לנקות כתם ספציפי בשטיח אולם הדבר מצריך את הרטבתו, אולם אין לכם אפשרות לייבש את השטיח כמו שצריך בגינה או בחצר פתוחה ושמשית, יש לפנות לחברה מקצועית על מנת לוודא שהניקוי יתבצע כמו שצריך, כולל תהליך הייבוש החשוב.
  • כחלק מהשגרה – אחת לכמה חודשים מומלץ להזמין ניקוי שטיחים על מנת לדאוג שהלכלוך לא יצטבר בשטיח והוא יישמר במצב טוב.

 

ניקוי שטיחים עושים רק אצל “בר ניקוי” – כי לשטיחים האהובים שלכם מגיע את הטוב ביותר.

לפני ואחרי

מעוניינים בחידוש וניקוי השטיח שלכם?
צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם